MLKS "ŻBIK" NASIELSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Logowanie

terminarz meczy

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  Korona Szydłowo CK Troszyn 13:00
30  GKS Strzegowo Iskra Krasne 13:00
30  Orzyc Chorzele Korona Ostrołęka 13:00
30  Wkra Bieżuń Żbik Nasielsk 11:00
30  Wieczfnianka Wieczfnia Nadnarwianka Pułtusk 11:00
30  Tęcza Ojrzeń Makowianka Maków Maz 13:00
30  Boruta Kuczbork Wkra Sochocin 13:00
30  Sona Nowe Miasto Wkra Żuromin 13:00
29  Wkra Żuromin Boruta Kuczbork 11:00
29  Wkra Sochocin Tęcza Ojrzeń 13:00
29  Makowianka Maków Maz Wieczfnianka Wieczfnia 11:00
29  Nadnarwianka Pułtusk Wkra Bieżuń 13:00
29  Korona Ostrołęka GKS Strzegowo 14:00
29  Iskra Krasne Korona Szydłowo 13:00
29  CK Troszyn Sona Nowe Miasto 13:30
29  Żbik Nasielsk Orzyc Chorzele 13:00
28  CK Troszyn Iskra Krasne 14:00
28  Korona Szydłowo Korona Ostrołęka 14:00
28  GKS Strzegowo Żbik Nasielsk 12:00
28  Orzyc Chorzele Nadnarwianka Pułtusk 11:00
28  Wkra Bieżuń Makowianka Maków Maz 14:00
28  Wieczfnianka Wieczfnia Wkra Sochocin 13:00
28  Tęcza Ojrzeń Wkra Żuromin 13:00
28  Sona Nowe Miasto Boruta Kuczbork 11:00
27  Wkra Żuromin Wieczfnianka Wieczfnia 17:00
27  Boruta Kuczbork Tęcza Ojrzeń 17:00
27  Wkra Sochocin Wkra Bieżuń 13:00
27  Makowianka Maków Maz Orzyc Chorzele 14:00
27  Nadnarwianka Pułtusk GKS Strzegowo 15:00
27  Żbik Nasielsk Korona Szydłowo 15:00
27  Korona Ostrołęka CK Troszyn 15:00
27  Iskra Krasne Sona Nowe Miasto 11:00
26  Iskra Krasne Korona Ostrołęka 15:00
26  CK Troszyn Żbik Nasielsk 15:00
26  Korona Szydłowo Nadnarwianka Pułtusk 11:00
26  GKS Strzegowo Makowianka Maków Maz 14:00
26  Orzyc Chorzele Wkra Sochocin 13:00
26  Wkra Bieżuń Wkra Żuromin 15:00
26  Wieczfnianka Wieczfnia Boruta Kuczbork 11:00
26  Sona Nowe Miasto Tęcza Ojrzeń 11:00
25  Tęcza Ojrzeń Wieczfnianka Wieczfnia 15:00
25  Boruta Kuczbork Wkra Bieżuń 13:00
25  Wkra Żuromin Orzyc Chorzele 15:00
25  Wkra Sochocin GKS Strzegowo 14:00
25  Makowianka Maków Maz Korona Szydłowo 15:30
25  Nadnarwianka Pułtusk CK Troszyn 15:00
25  Żbik Nasielsk Iskra Krasne 15:00
25  Korona Ostrołęka Sona Nowe Miasto 15:00
24  Korona Ostrołęka Żbik Nasielsk 13:00
24  Iskra Krasne Nadnarwianka Pułtusk 17:00
24  Korona Szydłowo Wkra Sochocin 17:00
24  CK Troszyn Makowianka Maków Maz 17:00
24  GKS Strzegowo Wkra Żuromin 17:00
24  Orzyc Chorzele Boruta Kuczbork 17:00
24  Wkra Bieżuń Tęcza Ojrzeń 17:00
24  Sona Nowe Miasto Wieczfnianka Wieczfnia 17:00
23  Wieczfnianka Wieczfnia Wkra Bieżuń 17:00
23  Tęcza Ojrzeń Orzyc Chorzele 17:00
23  Boruta Kuczbork GKS Strzegowo 17:00
23  Wkra Żuromin Korona Szydłowo 17:00
23  Wkra Sochocin CK Troszyn 17:00
23  Makowianka Maków Maz Iskra Krasne 17:00
23  Nadnarwianka Pułtusk Korona Ostrołęka 17:00
23  Żbik Nasielsk Sona Nowe Miasto 16:00
22  Makowianka Maków Maz Korona Ostrołęka 17:00
22  Żbik Nasielsk Nadnarwianka Pułtusk 11:00
22  Iskra Krasne Wkra Sochocin 17:00
22  CK Troszyn Wkra Żuromin 17:00
22  Korona Szydłowo Boruta Kuczbork 17:00
22  GKS Strzegowo Tęcza Ojrzeń 17:00
22  Orzyc Chorzele Wieczfnianka Wieczfnia 17:00
22  Sona Nowe Miasto Wkra Bieżuń 17:00
21  Wkra Bieżuń Orzyc Chorzele 17:00
21  Wieczfnianka Wieczfnia GKS Strzegowo 17:00
21  Tęcza Ojrzeń Korona Szydłowo 17:00
21  Boruta Kuczbork CK Troszyn 17:00
21  Wkra Żuromin Iskra Krasne 17:00
21  Wkra Sochocin Korona Ostrołęka 17:00
21  Makowianka Maków Maz Żbik Nasielsk 16:30
21  Nadnarwianka Pułtusk Sona Nowe Miasto 17:00
20  Nadnarwianka Pułtusk Nadnarwianka Pułtusk 17:00
20  Żbik Nasielsk Wkra Sochocin 13:00
20  Korona Ostrołęka Wkra Żuromin 17:00
20  Iskra Krasne Boruta Kuczbork 17:00
20  CK Troszyn Tęcza Ojrzeń 17:00
20  Korona Szydłowo Wieczfnianka Wieczfnia 17:00
20  GKS Strzegowo Wkra Bieżuń 17:00
20  Sona Nowe Miasto Orzyc Chorzele 17:00
19  Orzyc Chorzele GKS Strzegowo 17:00
19  Wkra Bieżuń Korona Szydłowo 17:00
19  Wieczfnianka Wieczfnia CK Troszyn 17:00
19  Tęcza Ojrzeń Iskra Krasne 17:00
19  Boruta Kuczbork Korona Ostrołęka 17:00
19  Wkra Żuromin Żbik Nasielsk 17:00
19  Wkra Sochocin Nadnarwianka Pułtusk 17:00
19  Makowianka Maków Maz Sona Nowe Miasto 17:00
18  Makowianka Maków Maz Wkra Sochocin 17:00
18  Nadnarwianka Pułtusk Wkra Żuromin 17:00
18  Żbik Nasielsk Boruta Kuczbork 17:00
18  Korona Ostrołęka Tęcza Ojrzeń 17:00
18  Iskra Krasne Wieczfnianka Wieczfnia 17:00
18  CK Troszyn Wkra Bieżuń 17:00
18  Korona Szydłowo Orzyc Chorzele 17:00
18  Sona Nowe Miasto GKS Strzegowo 17:00
17  2017-03-25 Tęcza Ojrzeń Żbik Nasielsk 15:00
17  GKS Strzegowo Korona Szydłowo 17:00
17  Orzyc Chorzele CK Troszyn 17:00
17  Wkra Bieżuń Iskra Krasne 17:00
17  Wieczfnianka Wieczfnia Korona Ostrołęka 17:00
17  Boruta Kuczbork Nadnarwianka Pułtusk 17:00
17  Wkra Żuromin Makowianka Maków Maz 17:00
17  Wkra Sochocin Sona Nowe Miasto 17:00
16  2017-03-18 Żbik Nasielsk 3:1 Wieczfnianka Wieczfnia relacja ›
16  Wkra Sochocin 0:3 Wkra Żuromin zobacz ›
16  Makowianka Maków Maz 2:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
16  Nadnarwianka Pułtusk 3:0 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
16  Korona Ostrołęka 0:0 Wkra Bieżuń zobacz ›
16  Iskra Krasne 9:3 Orzyc Chorzele zobacz ›
16  CK Troszyn 5:1 GKS Strzegowo zobacz ›
16  Sona Nowe Miasto 3:1 Korona Szydłowo zobacz ›
15  2016-11-13 Wkra Sochocin 3:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
15  2016-11-12 Iskra Krasne 4:2 GKS Strzegowo zobacz ›
15  2016-11-12 Korona Ostrołęka 2:1 Orzyc Chorzele zobacz ›
15  2016-11-12 Żbik Nasielsk 2:1 Wkra Bieżuń relacja ›
15  2016-11-12 Nadnarwianka Pułtusk 3:0 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
15  2016-11-12 Makowianka Maków Maz 2:1 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
15  2016-11-12 Wkra Żuromin 4:2 Sona Nowe Miasto zobacz ›
15  2016-11-11 CK Troszyn 2:2 Korona Szydłowo zobacz ›
14  2016-11-06 Wieczfnianka Wieczfnia 1:5 Makowianka Maków Maz zobacz ›
14  2016-11-06 Sona Nowe Miasto 4:0 CK Troszyn zobacz ›
14  2016-11-05 Boruta Kuczbork 2:1 Wkra Żuromin zobacz ›
14  2016-11-05 Tęcza Ojrzeń 3:1 Wkra Sochocin zobacz ›
14  2016-11-05 Wkra Bieżuń 1:0 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
14  2016-11-05 GKS Strzegowo 2:1 Korona Ostrołęka zobacz ›
14  2016-11-05 Korona Szydłowo 1:2 Iskra Krasne zobacz ›
14  2016-11-05 Orzyc Chorzele 4:3 Żbik Nasielsk zobacz ›
13  2016-10-30 Wkra Sochocin 2:1 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
13  2016-10-29 Iskra Krasne 0:0 CK Troszyn zobacz ›
13  2016-10-29 Korona Ostrołęka 1:1 Korona Szydłowo zobacz ›
13  2016-10-29 Żbik Nasielsk 1:0 GKS Strzegowo zobacz ›
13  2016-10-29 Nadnarwianka Pułtusk 5:1 Orzyc Chorzele zobacz ›
13  2016-10-29 Makowianka Maków Maz 2:2 Wkra Bieżuń zobacz ›
13  2016-10-29 Wkra Żuromin 7:0 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
13  2016-10-29 Boruta Kuczbork 0:5 Sona Nowe Miasto zobacz ›
12  2016-10-22 Wkra Bieżuń 5:0 Wkra Sochocin zobacz ›
12  2016-10-22 Orzyc Chorzele 2:1 Makowianka Maków Maz zobacz ›
12  2016-10-22 GKS Strzegowo 1:1 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
12  2016-10-22 Korona Szydłowo 1:2 Żbik Nasielsk zobacz ›
12  2016-10-22 CK Troszyn 2:2 Korona Ostrołęka zobacz ›
12  2016-10-22 Sona Nowe Miasto 5:3 Iskra Krasne zobacz ›
12  Wieczfnianka Wieczfnia 0:5 Wkra Żuromin zobacz ›
12  Tęcza Ojrzeń 5:1 Boruta Kuczbork zobacz ›
11  2016-10-16 Wkra Sochocin 2:1 Orzyc Chorzele zobacz ›
11  2016-10-15 Korona Ostrołęka 1:0 Iskra Krasne zobacz ›
11  2016-10-15 Żbik Nasielsk 2:1 CK Troszyn zobacz ›
11  2016-10-15 Nadnarwianka Pułtusk 0:0 Korona Szydłowo zobacz ›
11  2016-10-15 Makowianka Maków Maz 4:1 GKS Strzegowo zobacz ›
11  2016-10-15 Wkra Żuromin 0:1 Wkra Bieżuń zobacz ›
11  2016-10-15 Boruta Kuczbork 0:1 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
11  2016-10-15 Tęcza Ojrzeń 2:2 Sona Nowe Miasto zobacz ›
10  2016-10-09 Korona Szydłowo 1:3 Makowianka Maków Maz zobacz ›
10  2016-10-09 Sona Nowe Miasto 0:6 Korona Ostrołęka zobacz ›
10  2016-10-08 Wieczfnianka Wieczfnia 0:3 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
10  2016-10-08 Wkra Bieżuń 6:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
10  2016-10-08 Orzyc Chorzele 2:1 Wkra Żuromin zobacz ›
10  2016-10-08 GKS Strzegowo 1:0 Wkra Sochocin zobacz ›
10  2016-10-08 CK Troszyn 0:3 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
10  2016-10-08 Iskra Krasne 1:0 Żbik Nasielsk zobacz ›
2016-10-01 Żbik Nasielsk 0:1 Korona Ostrołęka zobacz ›
Nadnarwianka Pułtusk 2:1 Iskra Krasne zobacz ›
Wkra Sochocin 1:0 Korona Szydłowo zobacz ›
Makowianka Maków Maz 3:0 CK Troszyn zobacz ›
Wkra Żuromin 7:1 GKS Strzegowo zobacz ›
Boruta Kuczbork 1:5 Orzyc Chorzele zobacz ›
Tęcza Ojrzeń 0:4 Wkra Bieżuń zobacz ›
Wieczfnianka Wieczfnia 1:0 Sona Nowe Miasto zobacz ›
2016-09-25 Sona Nowe Miasto 5:1 Żbik Nasielsk zobacz ›
Wkra Bieżuń 2:0 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
Orzyc Chorzele 0:1 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
GKS Strzegowo 3:1 Boruta Kuczbork zobacz ›
Korona Szydłowo 0:1 Wkra Żuromin zobacz ›
CK Troszyn 5:1 Wkra Sochocin zobacz ›
Iskra Krasne 1:4 Makowianka Maków Maz zobacz ›
Korona Ostrołęka 2:0 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
2016-09-17 Nadnarwianka Pułtusk 3:1 Żbik Nasielsk zobacz ›
Korona Ostrołęka 2:1 Makowianka Maków Maz zobacz ›
Wkra Sochocin 1:5 Iskra Krasne zobacz ›
Wkra Żuromin 2:2 CK Troszyn zobacz ›
Boruta Kuczbork 0:1 Korona Szydłowo zobacz ›
Tęcza Ojrzeń 4:0 GKS Strzegowo zobacz ›
Wieczfnianka Wieczfnia 0:0 Orzyc Chorzele zobacz ›
Wkra Bieżuń 1:0 Sona Nowe Miasto zobacz ›
2016-09-10 Żbik Nasielsk 2:1 Makowianka Maków Maz zobacz ›
Orzyc Chorzele 2:1 Wkra Bieżuń zobacz ›
GKS Strzegowo 1:1 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
Korona Szydłowo 2:3 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
CK Troszyn 5:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
Iskra Krasne 2:2 Wkra Żuromin zobacz ›
Korona Ostrołęka 7:0 Wkra Sochocin zobacz ›
Sona Nowe Miasto 0:2 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
2016-09-04 Wkra Sochocin 1:2 Żbik Nasielsk zobacz ›
2016-09-03 Nadnarwianka Pułtusk 4:2 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
Wkra Żuromin 1:4 Korona Ostrołęka zobacz ›
Boruta Kuczbork 0:1 Iskra Krasne zobacz ›
Tęcza Ojrzeń 1:1 CK Troszyn zobacz ›
Wieczfnianka Wieczfnia 0:5 Korona Szydłowo zobacz ›
Wkra Bieżuń 4:0 GKS Strzegowo zobacz ›
Orzyc Chorzele 1:3 Sona Nowe Miasto zobacz ›
GKS Strzegowo 1:2 Orzyc Chorzele zobacz ›
Korona Szydłowo 0:0 Wkra Bieżuń zobacz ›
CK Troszyn 1:0 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
Iskra Krasne 3:0 Tęcza Ojrzeń zobacz ›
Korona Ostrołęka 5:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
Żbik Nasielsk 1:2 Wkra Żuromin zobacz ›
Nadnarwianka Pułtusk 3:1 Wkra Sochocin zobacz ›
Sona Nowe Miasto 1:0 Makowianka Maków Maz zobacz ›
Wkra Sochocin 1:3 Makowianka Maków Maz zobacz ›
Wkra Żuromin 3:0 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
Boruta Kuczbork 1:2 Żbik Nasielsk zobacz ›
Tęcza Ojrzeń 1:3 Korona Ostrołęka zobacz ›
Wieczfnianka Wieczfnia 1:3 Iskra Krasne zobacz ›
Wkra Bieżuń 3:0 CK Troszyn zobacz ›
Orzyc Chorzele 2:1 Korona Szydłowo zobacz ›
GKS Strzegowo 0:4 Sona Nowe Miasto zobacz ›
2016-09-24 Żbik Nasielsk 1:0 Tęcza Ojrzeń relacja ›
Korona Szydłowo 2:1 GKS Strzegowo zobacz ›
CK Troszyn 2:3 Orzyc Chorzele zobacz ›
Iskra Krasne 1:0 Wkra Bieżuń zobacz ›
Korona Ostrołęka 3:0 Wieczfnianka Wieczfnia zobacz ›
Nadnarwianka Pułtusk 3:0 Boruta Kuczbork zobacz ›
Makowianka Maków Maz 1:1 Wkra Żuromin zobacz ›
Sona Nowe Miasto 7:0 Wkra Sochocin zobacz ›
2016-08-14 Wkra Żuromin 1:0 Wkra Sochocin zobacz ›
2016-08-14 Boruta Kuczbork 1:3 Makowianka Maków Maz zobacz ›
2016-08-14 Wkra Bieżuń 1:2 Korona Ostrołęka zobacz ›
2016-08-14 Orzyc Chorzele 3:2 Iskra Krasne zobacz ›
2016-08-14 GKS Strzegowo 0:3 CK Troszyn zobacz ›
2016-08-14 Korona Szydłowo 1:1 Sona Nowe Miasto zobacz ›
2016-08-13 Tęcza Ojrzeń 1:2 Nadnarwianka Pułtusk zobacz ›
2016-08-12 Wieczfnianka Wieczfnia 0:3 Żbik Nasielsk relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-14 Orzeł Sypniewo 3:2 Żbik Nasielsk zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-03-10 Żbik Nasielsk 1:1 Konopianka Konopki relacja ›
2017-03-04 Konopianka Konopki 2:1 Żbik Nasielsk relacja ›
2017-02-25 Żbik Nasielsk 12:0 Opia Opinogóra relacja ›
2017-02-18 Legionovia II Legionowo 1:2 Żbik Nasielsk relacja ›
2017-02-15 Żbik Nasielsk 1:6 MKS Przasnysz zobacz ›
2017-02-08 Żbik Nasielsk 3:2 PAF Płońsk relacja ›
2017-02-04 Żbik Nasielsk 4:1 GKS Strzegowo relacja ›
2016-11-24 Legionovia II Legionowo 2:3 Żbik Nasielsk relacja ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żbik NasielskWieczfnianka Wieczfnia
Żbik Nasielsk 3:1 Wieczfnianka Wieczfnia
2017-03-18, 11:00:00
Nasielsk
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Wkra Sochocin - Sona Nowe Miasto
Wkra Żuromin - Makowianka Maków Maz
Boruta Kuczbork - Nadnarwianka Pułtusk
Tęcza Ojrzeń - Żbik Nasielsk
Wieczfnianka Wieczfnia - Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń - Iskra Krasne
Orzyc Chorzele - CK Troszyn
GKS Strzegowo - Korona Szydłowo

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Sona Nowe Miasto 3:1 Korona Szydłowo
CK Troszyn 5:1 GKS Strzegowo
Iskra Krasne 9:3 Orzyc Chorzele
Korona Ostrołęka 0:0 Wkra Bieżuń
Nadnarwianka Pułtusk 3:0 Tęcza Ojrzeń
Makowianka Maków Maz 2:0 Boruta Kuczbork
Wkra Sochocin 0:3 Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk 3:1 Wieczfnianka Wieczfnia

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyszukiwarka

Ankiety

Który zawodnik Żbika był najlepszy w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 251, wczoraj: 128
ogółem: 766 396

statystyki szczegółowe